Nadpřirozené vedení - 7 rozhodnutí, která promění tvůj život

Craig Groeschel

Nakladatelství: Kontakt

E-shop: 236.55 Kč

Prodejna: 249 Kč

Ovládněte rozhodnutí, která promění váš život do podoby, v jaké ho chce mít Bůh.

Den za dnem děláme jedno rozhodnutí za druhým. Tyto volby se sčítají, a nakonec se stávají naším životním příběhem. Jak by váš život vypadal, kdybyste se stali v dělání těchto rozhodnutí mistrem?
V této inspirativní příručce vám autor New York Times bestselerů, Craig Groeschel, ukáže, jakým způsobem povedou rozhodnutí, která jsou ve vaší moci, ? pokud jsou v souladu s biblickými principy - k životu, který jste si nikdy nedovedli představit.
Nadpřirozené vedení vám pomůže hledat moudrost skrze sedm zásad. Zamyslíte se nad jednou věcí, která vás brzdí a u které se potřebujete zastavit; jak začít nový zvyk, který promění vaše směřování; kde potřebujete vytrvat; a nakonec se zaměříte i na to, kdy máte vyjít, přestože by bylo snazší zůstat. Tato kniha zároveň obsahuje určitá měřítka, díky kterým si budeme moci být jistí správností svého rozhodnutí. Povzbudí vás také v tom, abyste svá rozhodnutí konkrétními způsoby svěřili Bohu.
Jaký příběh o sobě chcete vyprávět? Bůh je plně oddaný tomu nádhernému plánu, který pro vás vytvořil. Dosažitelné a mocné kroky Nadpřirozeného vedení vás k němu povedou, ať už to budou kroky malé, nebo velké.

© 2015 Křesťanský život