První 2 roky ve službě mládeži

Doug Fields

Nakladatelství: Křesťanský život

E-shop: 228 Kč

Prodejna: 240 Kč

První dva roky ve službě mládeži

Osobní a praktická příručka pro správné nastartování služby mládeži


Doug Fields je řečníkem a vůdcem již více než 30 let. Je absolventem Vanguardské univerzity a získal svůj MDiv z Fullerova teologického semináře.
Doug sloužil na South Coast Community Church v Newport Beach 11 let, než se přestěhoval jako mladý a vyučující pastor u Saddleback církve ...Lake Forest, CA..., kde byl ve službě mládeže 19 roků.

Od roku 2011 je Doug výkonným ředitelem Centra pro mládež a rodinu společnosti HomeWord na pacifické univerzitě Azusa. Vedle své práce s mládeží také píše a mluví o manželství, rodině a rodičovství.

Je autorem a spoluautorem více než 60 knih, mezi něž patří: Mluvíme s teenagery, První dva roky ve službě mládeže, Refuel, 7 způsobů, jak být její hrdina, atd. také oceněné Službou mládeže, zaměřené na cíle, které je v 20 a více jazycích a používá se jako učebnice po celém světě.

Knihu doporučujeme


RECENZE NA KNIHU
Když jsem na začátku svojí služby mládeži četl tuto knihu, velmi mi pomohla. Její název možná trochu mate, protože rady v ní zdaleka přesahují potřeby vedoucího mládeže během prvních dvou let jeho působení.
Když ji jednou za čas otevřu, učím se z ní doteď.
© 2015 Křesťanský život