Poučen tygrem

Norma R. Youngbergová

Nakladatelství: Jupos

E-shop: 142.5 Kč

Prodejna: 150 KčChlapec Toga, syn náčelníka kmene Bataků, pocházející z horské oblasti Sumatry je okouzlen novým učením malého bílého muže. Chtěl by slyšet kouzelná slova, která bílý učitel říká Bohu nebes, ale spoustě věcí ještě nerozumí, a především ne všichni v jeho rodné vesnici jsou nakloněni novému náboženství. Kdo zvítězí? Staré zvyky z doby kanibalismu, nebo neuvěřitelná trpělivost bílých misionářů, kterou se někteří místní snaží vyzkoušet až do krajnosti? Kde misionářská rodina bere svou lásku k domorodcům, kteří jim dělají naschvály? A co se stane, když se někdo rozhodne ublížit jejich dětem?

Strhující příběh plný dobrodružství a napětí jistě nadchne nejen dětské čtenáře. Nechte se oslovit laskavým a inspirujícím vyprávěním Normy R. Youngbergové, autorky řady dobrodružných knih o misionářích, jako jsou například ?Nyla a bílý krokodýl? nebo ?Oheň na horách?.

Norma R. Youngbergová se svým manželem působili v první polovině 20. století jako misionáři v Malajsii, Singapuru a v Indonésii.

© 2015 Křesťanský život