Uzdravování naživo - Rozhovory a vhledy dvou zkušených Božích mužů

Bill johnson, Randy Clark

Nakladatelství: KC Příbram

229 Kč

Akční cena

Bill Johnson a Randy Clark jsou světoznámými autory knih a vedoucími služby uzdravování. Pravidelně jsou svědky zázraků a každoročně vidí tisíce lidí, kterých se Bůh dotkl.
Ale nebylo tomu tak vždy. Nyní se můžete zaposlouchat, jak si dva blízcí přátelé spolu poprvé sedli k otevřenému rozhovoru o své osobní cestě služby uzdravování. S upřímností, humorem a pokorou odhalují jak a proč se k uzdravování dostali, zkoušky, omyly a průlomové zkušenosti, které je posunuly dál, nejúžasnější zázraky, které viděli, podrobné vhledy a časem ověřené rady k efektivnější službě a mnoho dalšího!
Mimo jeviště. Mimo zář reflektorů. Bez zvukových zkoušek a bez davů posluchačů. Jen syrová, vzácná a intimní nahlédnutí do dvou skutečných životů - pádů i úspěchů - dvou mužů oddaných Bohu.

Srdečně tuto knihu doporučuji. Dostane vás tak blízko, jako byste byli vedeni Billem a Randym osobně.
? Francis MacNutt, PH.D., zakladatel služby Christian Healing Ministries

Bill Johnson a Randy Clark jsou úspěšnými aurory knihy Základní průvodce službou uzdravování a celosvětově uznávanými vedoucími v této službě. Bill je starším pastorem sboru Bethel v kalifornském Reddingu a Randy je zakladatelem služby Global Awakening - Globální probuzení a vedoucím Apoštolské sítě Global Awakening se sídlem v Mechanicsburgu v Pensylvánii. Během let své služby a blízkého přátelství viděli Randy a Bill Boží zázračnou moc v akci a zasvětili své životy přinášení Božího království na zem a projevování jeho moci k uzdravování nemocných.


Bill Johnson *1951, USA je pastorem s bohatým duchovním dědictvím ? jeho předkové byli pastory již po pět generací. Spolu se svou manželkou slouží rostoucímu počtu sborů, které se spojily v touze zakoušet probuzení. Bill a Brenda - Beni Johnsonovi jsou hlavními pastory sboru Bethel v Reddingu v Kalifornii. Mají 3 dospělé děti a 4 vnoučata.

© 2015 Křesťanský život