Jak si udržet zázrak - Přijmi Boží požehnání a nenech se o ně připravit!

Joan Hunterová

Nakladatelství: Juda

E-shop: 255.55 Kč

Prodejna: 269 Kč

Udrž si své požehnání!
S každým darem, který od Boha přijmete, se pojí i zodpovědnost jej udržet - jinak riskujete, že o své požehnání přijdete. Tento princip se vztahuje nejen na oblast fyzického uzdravení, ale i na celou řadu dalších životních oblastí. K přijímaným darům může patřit například i respekt, úcta, přízeň, příležitost, láska, odpuštění, uznání či zdravé učení. Způsob, jakým nakládáme s dary, jež od Boha přijímáme, může ovlivnit celou naši budoucí životní cestu.

Autorka knihy, biblická učitelka Joan Hunterová, vás provede cestou zjevení, během níž:
poznáte, jaký je rozdíl mezi tím urvat si něco a přijmout dar od Boha
upevníte svou víru v zázračné Boží zaopatření
porozumíte tomu, jak zaujmout správnou pozici pro přijetí Božích darů
uvědomíte si, jaké překážky mohou přijetí požehnání bránit
objevíte tajemství toho, jak se nenechat připravit o již přijatá požehnání
Jestliže se naučíte pevně držet přijaté zázraky, ovlivní to každou oblast vašeho života. Změníte způsob svého myšlení, uvidíte věci obnoveným zrakem a budete žít v souladu s tepem Božího srdce.

Joan Hunterová Joan Hunterová vydala svůj život Kristu v útlém věku dvanácti let, kdy začala věrně sloužit Bohu po boku svých rodičů Charlese a Frances Hunterových. Společně cestovali po celém světě, kde pořádali uzdravovací shromáždění a školy uzdravení. Joan je pomazaná evangelistka s dary uzdravování, dynamická učitelka a autorka několika bestselerů. Založila a vede službu Joan Hunter Ministries. Její televizní pořady jsou vysílány po celém světě. Joan žije se svým manželem Kelleym Murellem ve městě Pinehurst v Texasu. Mají spolu osm dětí, čtyři dcery a čtyři syny, a rostoucí počet vnoučat.

© 2015 Křesťanský život