7 mýtů o singles

Sam Allberry

Nakladatelství: KMS

E-shop: 187.15 Kč

Prodejna: 197 Kč

Je k svobodnému životu zapotřebí zvláštní Boží povolání? Mají to svobodní těžší, nebo naopak snazší než lidé starající se o manžela/manželku a děti? Být single v našich představách mnohdy znamená být osamělý, bez rodiny a důvěrného vztahu. Nebo naopak žít život plný večírků a nevázané zábavy. Bible však vykresluje obraz života bez partnera zcela odlišně.

Cílem této knihy je pomoci všem křesťanům ? bez ohledu na to, zda žijí v manželství nebo mimo něj ? vnímat svobodný život jako dar od Boha. Jedině tak bude každý z nás moci povzbudit nezadané k tomu, aby využívali jedinečných příležitostí, které život bez partnera nabízí, a uvědomili si význam své role, kterou ve sborovém životě hrají. 197 str.

?Bylo by velkou chybou se domnívat, že se jedná o knihu jen pro singles. Pokud má Sam pravdu ? a on ji má ? měla by tomuto biblickému učení porozumět celá církev.?

Timothy Keller, autor knih Smysl manželství nebo Králův kříž

Sam Allberry je kazatel, řečník a spisovatel působící v organizaci Ravi Zacharias International Ministries a jako redaktor v organizaci Gospel Coalition, která vzdělává církevní vedoucí. Je autorem několika knih, česky mu vyšla kniha ?Je Bůh proti gayům??.

© 2015 Křesťanský život